SKR Ubytovna
POZEMNÍ, PRŮMYSLOVÉ A INŽENÝRSKÉ STAVITELSTVÍ


HomeKariéraVzděláváníO společnostiNaše službyReferenceDokumentyGDPRNapsali o násKontakt


 
SKR stav

Home  >  Napsali o nás

Napsali o nás

Stavba JMK 2018 Stavba Jihomoravského kraje 2018
stavbajmk.cz

Se stavbou BYTOVÝ KOMPLEX KAUNICŮV DVŮR, SLAVKOV U BRNA jsme se v této prestižní soutěži, v kategorii „BYTOVÉ STAVBY“, umístili na 2. místě.
Předání cen Stavba Jihomoravského kraje 2018, se uskutečnilo v Aule Stavební fakulty VUT, Brno.
 
Stavba roku 2016
Stavba roku 2016
www.novinky.cz  www.stavbaweb.cz  www.stavbaroku.cz

V letošním roce jsme se zúčastnili 24. ročníku celorepublikové soutěže Stavba roku 2016, kterou organizuje Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství. Celkově porota vybírala z 65 přihlášených děl. Nejlepší stavba musela obstát v hodnocení hospodárnosti a kvalitě stavebních a řemeslných prací.
Ocenění titulem Stavba roku tak získala naše stavba Archeologický park Pavlov, na které jsme se podíleli spolu s OHL ŽS. Odborná porota tak udělila této stavbě, ležící v CHKO Pálava, cenu za vytvoření ojedinělého prostoru se zřetelem využití a zapracování železobetonu.
V hlasování veřejnosti jsme se s touto stavbou umístili na 3. místě se 14 566 hlasy.
 
Stavba JMK 2014 Stavba Jihomoravského kraje 2014
www.bvv.cz

Se stavbou BYDLENÍ POD OBOROU, RODINNÉ DOMY PRO BYDLENÍ, SLAVKOV U BRNA jsme se v této prestižní soutěži, v kategorii „Bytové stavby“ umístili na 3. místě.
Předání cen Stavba Jihomoravského kraje 2014, se uskutečnilo v rámci Stavebních veletrhů v pavilonu A, sál Morava.
 
Zbraně i knoflíky. Napoleonská expozice oficiálně otevřela. Zbraně i knoflíky. Napoleonská expozice oficiálně otevřela.
31. května 2013, vyskovsky.denik.cz

Po měsících příprav a dvou týdnech zkušebního provozu nová Napoleonská expozice ve Slavkově u Brna konečně oficiálně otevřela. Plocha o rozměrech téměř osm set metrů čtverečních nabízí i možnost osahat si některé z exponátů.
 
realitní projekt roku 2012 Realitní projekt roku 2012
www.projektroku.cz

Naše stavba RD „Pod oborou“ získala významné ocenění a stala se po hodnocení veřejnosti nejlepším realitním projektem roku 2012. Realitní projekt roku 2012 je přehlídkou nejlepších českých developerských projektů v jednotlivých regionech České republiky. Soutěž navazuje na loňský první ročník, kde byla velice kvalitně zreflektována různorodost kvality stavěných developerských projektů. Stejně jako v loňském roce si i nyní klademe za cíl zviditelnit kvalitní projekty, které jsou momentálně na trhu.
 
Škola má nový výtah Škola má nový výtah
25. října 2012, www.boskovice.cz

V úterý 23. října byli do Mateřské školy, Základní školy a Praktické školy Boskovice pozváni hosté ke slavnostnímu uvedení do provozu nového výtahu, který škole doposud chyběl.
 
Protipovodňový poldr Nenkovice Protipovodňový poldr Nenkovice
12. července 2012, www.nenkovice.cz

Dne 27. 6. 2012 proběhla kolaudace stavby protipovodňového poldru. Stavba v hodnotě 5,6 milionu korun byla postavena za 45 pracovních dnů. Měla by zadržet více jak stoletou vodu o objemu téměř 10 000 m3 vody.
 
Stavba JMK 2011 Stavba Jihomoravského kraje 2011
www.bvv.cz

Se stavbou REKONSTRUKCE STOPKOVY PLZEŇSKÉ PIVNICE, ČESKÁ 5, BRNO jsme se v této prestižní soutěži, v kategorii „Rekonstrukce staveb a objektů“, umístili na 3. místě.
Předání cen Stavba Jihomoravského kraje 2011 se uskutečnilo v rámci Stavebních veletrhů v pavilonu v sále Morava. Posláním této soutěže je prezentace a propagace kvalitních výstupových projektů v Jihomoravském kraji a přiblížení nejlepších stavebních děl a jejich tvůrců širší laické i odborné veřejnosti.
 
Grand Prix architektů 2011
Grand Prix architektů 2011 (PDF; 1 MB)
Prestižní soutěžní přehlídku soudobé české architektury Grand Prix architektů – Národní cenu za architekturu vypisuje Obec architektů pod záštitou primátora hl. m. Prahy, Ministerstva kultury, Ministerstva pro místní rozvoj, Ministerstva životního prostředí a Ministerstva průmyslu a obchodu, Senátu Parlamentu České republiky a Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Projekt se uskutečňuje za finanční podpory Ministerstva kultury. Spolupořadatelem je Národní galerie v Praze.
Stavba rekreačního domku ve Slavkově u Brna, kterou jsme v roce 2010 realizovali, byla do významné soutěže nominována.
 
Krása skrytá v krajině lužních lesů Krása skrytá v krajině lužních lesů (PDF; 2,5 MB)
Leden 2012, www.strechy-fasady-izolace.cz

Rekonstrukce empírového zámečku Pohansko. Jedna ze součástí rozsáhlého Lednicko-valtického komplexu je obnovena a uvedena do perfektního technického stavu. Náročná byla zejména rekonstrukce fasády...
 
Starobrněnská restaurace Památkáři hlídají průběh stavebních prací...
7. listopadu 2011, www.ibrno.cz

Do konce listopadu potrvá podle plánu oprava fasády budovy Starobrněnské restaurace a pivnice, která patří společnosti Heineken Česká republika. Historie budovy sahá hluboko do minulosti, kdy se zde vařilo pivo a fungovala zde sladovna...
 
Nová mateřská škola Zvídálek otevřena Nová mateřská škola Zvídálek otevřena
6. září 2011, www.veslavkove.cz

V neděli 4. září se uskutečnilo slavnostní otevření nových prostor MŠ Zvídálek. Setkání zahájila ředitelka Mgr. Eva Jurásková, která předala slovo panu starostovi Ing. Ivanu Charvátovi, který přítomné seznámil s následujícími informacemi...
 
Na Plzeň stylově v Brně ke Stopkům Na Plzeň stylově v Brně ke Stopkům
1. dubna 2011, www.ibrno.cz

V Brně na České ulici byl slavnostně otevřen další z řady Pilsner Urquell Original Restaurantů, legendární Stopkova plzeňská pivnice. Výsledkem rozsáhlé rekonstrukce, která trvala více než rok a stála několik desítek milionů korun, je jedinečný prostor, ...Novinky

Záchrana a rehabilitace Arnoldovy vily Záchrana a rehabilitace Arnoldovy vily
V prosinci 2021 budou zahájeny práce na stavbě Záchrana a rehabilitace Arnoldovy vily v Brně.

Plánované dokončení stavby 9/2023


Více novinek

Kam dál?

Home
Kariéra
Vzdělávání
O společnosti
Naše služby
Reference
Dokumenty
GDPR
Napsali o nás
Kontakt
Kde nás najdete?

Google Maps

Zvětšit mapu
Kontakt

SKR stav, s.r.o.
Nováčkova 18
614 00 Brno
Česká republika

Tel.: (+420) 545 249 000
Fax: (+420) 545 249 001


sekretariat@skrstav.cz

All rights reserved to SKR stav, s.r.o. 2010
© Designed by Lukas Brezak (Grafická Chirurgie / Surgery Minor)


SKR stav, s.r.o.